ARK: Survival Evolved

1.1.18

4.6

212

Ünlü hayatta kalma oyununun Android versiyonu

1.3M

Bu uygulamayı oyla

ARK: Survival Evolved, bu heyecan verici oyunun bilgisayar ve konsol versiyonunun vahşi ve tehlikeli dünyasını Android cihazlara getiriyor. Burada; kaynak bulma, barınak inşa etme ve düşmanca bir ortamda başarılı olmak için muazzam dinozorları avlayan bir maceraya girersiniz.

Bu uyarlama pratikte orijinal oyun ile aynı şekilde oynanır. Birinci şahıs bakış açısıyla, ekipmanınızı geliştirmek için araç ve gereçler yapmak için materyal arayışında çevrenizi keşfetmeniz gerekiyor. Karşılaşabileceğiniz 80 farklı dinozor da size kaynak ve hatta ulaşım sağlıyor. Açıkçası, bu vahşi yırtıcıların çoğu sizi öldürmekten başka bir şey istemeyecek, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Oyun, tekli ya da hayatta kalanlarla iş birliği yapabileceğiniz (ya da savaşabileceğiniz) çevrim içi modda oynanabilir. Üstelik malzemeleri paylaşmanızı ve daha büyük zorluklarla yüzleşmenizi sağlayan bir klan sistemi üzerinden etkileşime geçebilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen, oyun içi reklamlardan kurtulmak, sunuculara erişirken seçim yapmak ve hatta ücretli modu tercih ederseniz kalıcı bir deneyim bonusu almak bile mümkündür.

ARK: Survival Evolved, şu anda hala en başarılı PC oyunlarından birisi. Neyse ki, bu Android sürümü oyunun büyük kardeşinin izinden gidiyor, bu yüzden nereye giderseniz gidin bu dinozorlar tarafından istila edilmiş adayı keşfedebilirsiniz.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 7.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X